Eğitimin Amacı

Proje eğitimleri şirketlerin ve kurum/kuruluşların ilgili birimlerinde görevli kişilerin projeler konusunda mesleki bilgi ve becerilerinin artırılması ve kariyer gelişimlerinde fayda sağlamak amacıyla düzenlenmektedir.

Eğitimlere Kimler Katılmalı:

Eğitimlere özellikle projeler alanında çalışan veya çalışmak isteyen kişiler başta olmak üzere, kariyer gelişimine önem veren kişiler katılmalıdır.

Eğitim Başlıkları

Eğitim İçeriği

 

· Tanıtım

Hibe neden verilir?

Hibe Mekanizması, Hibe Başvuru Rehberi, Hibe Başvuru Formu ve Eklerinin Tanıtılması

Uygunluk kriterleri

Hibe Başvurularının Değerlendirilmesi

 

· Proje Belirleme ve Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı

Mantıksal Çerçeve

Paydaş Analizi

Sorun Analizi – Uygulama

 

· Proje Belirleme ve Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı

Hedeflerin Belirlenmesi

Stratejinin Belirlenmesi

Faaliyet Planı ve Bütçe Hazırlama Esasları

Başvuru Formunun Hazırlanması

Başvuru Formu ile Mantıksal Çerçeve Arasındaki İlişkiler

Atölye Çalışması Hakkında Bilgilendirme

Eğitimin Değerlendirmesi Soru ve Cevaplar

Belirli bir hibe programı kapsamında ilgili yerlere sunulan projelerin hibe almaya hak kazanması durumunda faaliyet planına, mevzuatlara ve satın alma kurallarına uygunluk açılarından başarılı bir şekilde projenin yönetilmesini sağlamaktayız.

Profesyonel proje yöneticisi ekip üyelerimiz tarafından projelerinizi yönetmekteyiz. Gaziantep’te bulunan projelerde düzenli ziyaretler ve haftalık yüz yüze toplantılar yaparak, il dışındaki projelerde bilişim çözümleri kullanarak e-toplantılar gerçekleştirerek projelerin yönetimi sağlamaktayız.

Gerekmesi durumunda tam zamanlı veya yarım zamanlı proje yöneticileri atayarak projeye uygun yönetim modelleri uygulaya bilmekteyiz.

Bir Mesaj Bırakın

Eğitimlerimizle alakalı detaylı bilgilendirmeye sahip olmak için bir mesaj bırakın ve size en kısa sürede dönüş sağlayalım.