Hakkımızda

İşletmenize değer katmak için varız!

Katılım Kobi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, 2014 yılında alanında tecrübeli, Gaziantep’te başta hibe projeleri, danışmanlık, kişisel gelişim eğitimleri alanında söz sahibi bir ekip tarafından kurulmuştur.

Katılım Kobi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, başta kurumsal danışmanlık faaliyetleri olmak üzere yurt içi ve yurt dışı fon kaynakları aracılığıyla hibe ve ya kredi yoluyla finansal destek sağlayan kurumlara yönelik iş planı ve projelendirme çalışmaları yaparak firmalarla kurumlar arasında köprü işlevi gören bir eğitim ve danışmanlık firmasıdır. Ayrıca şahıs işletmeleri ve şirketler başta olmak üzere bütün kurum ve kuruluşlar için projeler geliştirmenin, profesyonel proje yönetiminin, kaynak geliştirme ve teknik destek ; şahıslara, işletmelere, diğer, kurum ve kuruluşlara her konuda bilgilendirerek destek olmaktadır.

Kurumsal

MİSYONUMUZ

Önce insana ne katabiliriz sonrasında işletmeleri ne derece geliştirebiliriz düşüncesiyle yola çıkıp, bir çözüm ortağı olmayı başarabilen ulusumuzun her köşesinde hizmet veren ve üretim yapan işletmelerimize değer katabilmek yüreklerine dokunabilmek ve onlarla çoğalmak.

VİZYONUMUZ

Geniş bir perspektifden bakarak güven veren işini her zaman ciddiyetle yapan uzman kadrosuyla, her zaman her yerde var olabilmek.

2007

Başlangıç noktamız...

Küçük ve orta ölçekteki işletmelere, teşvik ve destekler konusunda destek olmaya başladık.

2014

Katılım Kobi kuruldu

Gaziantep merkezli işletmemiz başta hibe projeleri, danışmanlık, kişisel gelişim eğitimleri alanında söz sahibi bir ekip tarafından kuruldu.

2020

Hizmet vermeye kesintisiz devam ediyoruz

Katılım Kobi olarak bu güne kadar yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce başarılı projeye imza attık. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için, işletmenizin ihtiyaç duyduğu teşvik destek ve eğitim konularında en kısa zamanda görüşebilmeyi diliyoruz.